Nowości w spółce

Listopad 2023

Tribe: Primitive Builder

Podsumowanie popremierowe wersji PC

Jako, że jesteśmy ponad miesiąc po premierze, przedstawiamy statystyki wraz z komentarzem do gry Tribe: Primitive Builder.
Przygotowanie do rozpoczęcia sprzedaży zostało poprzedzone licznymi zabiegami marketingowymi prowadzonymi przez nas, Playway S.A. i Polyslash S.A, obejmowało reklamy w mediach społecznościowych, na platformach streamingowych oraz stronach innych gier na Steamie.

Tuż przed startem sprzedaży osiągneliśmy 269 miejsce na Steamie pod względem ilości osób zapisanych na listę życzeń.

Wzrosty na początku roku i bardziej stroma krzywa w kolejnych kwartałach to zasługa m.in. prowadzenia ciągłych “playtestów” angażujących społeczność. Zgromadziliśmy w tym czasie setki ankiet z trafnymi uwagami.

Wpływ działań marketingowych na przyrost listy życzeń i “followersów” widać przez cały październik. W tym czasie zaprzyjaźnieni producenci umieszczali wzmianki o Tribe na swoich stronach gier, wzięliśmy udział w dobrze wypozycjonowanej wyprzedaży PLW, wyszły liczne filmy i kampanie reklamowe na youtubie.

Należy nadmienić, że ilość dodań przed październikiem (kilkadziesiąt sztuk dziennie) również jest ponad przeciętna i nie występowała w sposób stały na naszych poprzednich grach.

Bannery z Tribe na stronach innych gier pojawiły się w dniu premiery w liczbie pozycjonującej nas przez pewien czas na szczycie zestawienia.

Wzięliśmy udział w ponad 30 bundlach, czyli ofertach kupna dwóch gier po niższej cenie zarówno z grami od Playway’a jak i zewnętrznymi producentami, z których najlepiej poradziła sobie oferta z Medieval Dynasty.

Działania promocyjne zaowocowały umieszczeniem nas w pierwszych dniach po premierze w dziale New & Trending na Steamie. Naszym zdaniem należy zapewnić z zewnątrz odpowiedni ruch na stronie gry w sklepie by zadziałały algorytmy reklamujące produkt w tego typu miejscach. Ponadto prawdopodobnie każdy z ponad 90 tysięcy obserwujących profil Playway na Steamie otrzymał email z informacją o premierze Tribe, co również nie jest standardem i regułą.

Globalnie uplasowaliśmy się w pierwszej setce gier pod względem sprzedaży. Na Youtubie gra wystąpiła w wielu gameplayach przekraczających 100 tysięcy wyświetleń, a reklama trailera dotarła do 1,5mln odbiorców.

Dzięki pozytywnemu odbiorowi, dużemu ruchowi na stronie produktu i bardzo dobrym recenzjom spełniliśmy wymogi algorytmów Steama, które dały nam dostęp do dodatkowej promocji w różnych “rolkach” i “karuzelach” na platformie.

Tribe zyskał przychylność graczy osiągając początkowy wynik na poziomie ponad 94% pozytywnych recenzji, na dzień pisania raportu utrzymujemy 87% pozytywów z ostatniego miesiąca. W tym czasie stworzyliśmy kilkanaście łatek do gry ze zmianami sugerowanymi na forum i w recenzjach. Jesteśmy jako zespół bardzo zadowoleni z jakości jaką udało nam się osiągnąć. Tribe to nasza pierwsza gra na silniku Unreal, a praktycznie nie otrzymujemy uwag do kwestii technicznych czy dotyczących jakości działania. Udało się tym samym zbudować mocne podwaliny pod kolejne produkcje i gładko przejść z coraz bardziej problematycznego silnika Unity.

Tribe: Primitive Builder to nasza najlepsza produkcja do tej pory. Osiągnęliśmy najlepszą grafikę, gładkość działania, jakość skryptów i duże możliwości dalszego rozwoju podobnych produkcji od momentu założenia firmy. Po raz pierwszy udało nam się na stałe utrzymać recenzje na poziomie “Bardzo pozytywne” na Steamie, przekroczyć 700 osób grających jednocześnie i pokonać barierę 10 tysięcy sprzedanych kopii w pierwszych 3 dniach po premierze. Przed nami szereg promocji na Steamie i innych platformach, liczymy na utrzymanie dobrej sprzedaży ze względu na wolnostarzejącą się produkcję nieobarczoną wymogiem grania w trybie multiplayer.

Do publikacji danych sprzedażowych i finansowych zobowiązana jest spółka Polyslash, natomiast potwierdzamy, że Tribe szybko zwrócił wszelkie koszty produkcji jakie ponieśliśmy ze strony Space Boat Studios S.A. i pozostajemy otwarci na rozmowy dotyczące portowania na konsole lub wprowadzania alternatywnych trybów rozgrywki typu niekończący się surwiwal lub współpraca między graczami (co-op).

Lipiec 2023

Aktualizacja nr V

Tribe: Primitive builder

Do zespołu pracującego nad grą dołączyły kolejne osoby w zakresie grafiki, udźwiękowienia i testów. Finalizacja prac wciąż przewidywana jest na koniec 3 kwartału, jednocześnie omawiane są sposoby promocji i ocena najlepszego terminu na premierę. 

Na ten moment do dyspozycji graczy jest pełna fabuła do przejścia, ponad połowa dostępnej w finalnej wersji mapy do zwiedzenia, postawienie prawie wszystkich rodzajów budynków i zatrudnienie każdego typu pracownika sterowanego przez komputer. Oznacza to, że prace programistyczne będą obejmować od teraz głównie naprawianie błędów znalezionych przez testerów, implementację materiałów dostarczonych od innych branż i działania optymalizacyjne.

Jednocześnie informujemy, że ze względów promocyjnych ostateczny termin wydania gry zostanie jak zwykle w grupie PLW wybrany po analizie rynku i wykresów dostarczanych na bieżąco w trakcie trwania zabiegów marketingowych.

I am Jesus Christ

Spółka Space Boat Studios S.A. oficjalnie stała się właścicielem praw do gry “I am Jesus Christ”, wszystkich materiałów dostępnych na platformie Steam oraz kodu do toczącej się produkcji. Jednocześnie do grona akcjonariuszy dołączył prezes SimulaM, liczymy na owocną współpracę w zakresie ww. projektu.

Obecnie trwa szacowanie kosztów, zakresu prac w każdej dziedzinie i terminów wydań kolejnych etapów. Jesteśmy świadomi zarówno krytyki graczy jak i charakteru gry, który części przypadł do gustu. Omawiamy koncepcje, w których jedni dostaną solidną lekcję Biblii na którą liczą, a drudzy solidny gameplay.

Specyfika i złożoność projektu nie pozwala nam optymalnie rozpocząć prac pełnym składem, dlatego na pierwszy ogień idą programiści, którzy dostosują projekt do sposobu w jaki działamy i oszacują co jest do wymiany, a nad czym można dalej pracować.

Kwiecień 2023

Aktualizacja nr IV dla Tribe: Primitive Builder

W pierwszym kwartale 2023 roku odbył się festiwal gier demonstracyjnych – Steam Next Fest, na który przygotowaliśmy się z nowymi materiałami i rozgrywką, której zakres szacowaliśmy na ok. 1,5 godziny. Wyniki spełniły nasze wszystkie oczekiwania z nawiązką. Gracze pobrali nowa wersję Tribe ponad 19 tysięcy razy, a niektórzy spędzili w rozgrywce ponad 15 godzin pozytywnie oceniając każdy jej aspekt.  

Wzrost “followersów” wyniósł 2 tysiące w samym okresie okołofestiwalowym, co oznaczało powrót do wysokiego miejsca na tzw. globalnej wishliscie Steam – obecnie #316. Udało nam się również dostać na stronie Steama do czołowych pozycji na listach festiwalowych gier i zgromadzić dużą bazę recenzji w playtestowych ankietach. Ponad 90% recenzentów oceniła obecny stan gry pozytywnie, a przeważającą większość znalezionych błędów lub aspektów pomniejszających oceny już poprawiliśmy.  

Ponadto oceny mogły być również przyznawane na Steamie. Społeczność obdarzyła nas dużym kredytem zaufania, a negatywne merytoryczne komentarze wzięliśmy pod uwagę i pracujemy nad nimi. 

Dzięki obecności wysoko na listach “popularnych nadchodzących” i “dziennych aktywacji dema” udało nam się również przebić do streamerów i uzyskać ponad milion wyświetleń rozgrywki na Youtubie

W nadchodzącym kwartale chcemy zakończyć prace programistyczne i skupić się na dokończeniu grafiki, scenariusza i udźwiękowienia. W tym celu będziemy stopniowo zwiększać zatrudnienie i na ten moment nie korygujemy planowanej daty premiery. 

gra ‘I am Jesus Christ’

Spółka prowadzi zaawansowane rozmowy z SimulaMaker S.A. oraz PlayWay S.A. w celu pozyskania praw do gry ‘I am Jesus Christ”, która mimo bardzo wczesnego etapu produkcji zyskuje dużą popularność na Steamie i platformach streamingowych. Naszym dalekosiężnym zadaniem byłoby dostosowanie wszystkich właściwości gry, jej grafiki i udźwiękowienia do obecnych standardów i rozwinięcie o wiele godzin dodatkowej rozgrywki. W zamian za ww. prace, przy udziale Playway’a, gra wyszłaby na platformę Steam pod naszą marką.

W przypadku podjęcia prac nad I am Jesus Christ, szacujemy najbliższą możliwą datę premiery na Q4 2024

Grudzień 2022

Aktualizacja nr III prac nad Tribe: Primitive Builder

Zgodnie z terminarzem został zaprezentowany nowy film promujący nadchodzącą wersję demonstracyjną gry na platformie Steam. Podobnie jak zrzuty ekranu i GIFy w nowej wersji opisowej, został wykonany na w pełni działającej wersji gry by dać poczucie prawdziwej rozgrywki.

Uruchomiliśmy również zapisy na tzw. Playtesty na platformie Steam, które dają sposobność do lepszego zapoznania się z grą przez użytkowników i budują społeczność wokół projektu. Nam jako twórcom daje to również możliwość lepszego poznania oczekiwań graczy na podstawie wypełnianych przez nich ankiet po zakończeniu testów. Liczymy również na pozytywny wpływ w długim terminie ww. działań na wishlistę.

Obecne prace deweloperskie wciąż mają na celu przede wszystkim stworzenie jak najlepszej wersji gry na nadchodzący festiwal dem w lutym 2023 roku.Z każdą aktualizacją dokładamy kolejne zadania i funkcjonalności dla graczy, które istotnie przekształcają się na więcej godzin rozgrywki. 

Ponadto:

Spółka Space Boat Studios S.A. podpisała umowę NDA z SimulaMaker S.A. Rozmowy dotyczą potencjalnej współpracy nad sztandarowym projektem SimulaM. Jesteśmy w trakcie zapoznawania się z tematem, oceną zakresu prac i sporządzeniem oferty. W przypadku podpisania kontraktu, będziemy prowadzić prace równolegle do tych związanych z grą Tribe aż do wstępnie wyznaczonego terminu oddania projektu tj. przed Świętami Bożonarodzeniowymi 2023.

Październik 2022

Aktualizacja nr II prac nad Tribe: Primitive Builder

Po 8 miesiącach od rozpoczęcia prac nad Tribe prezentujemy rezultaty i założenia na kolejne tygodnie.

W powyższym filmie można zobaczyć pierwsze półtorej godziny aktualnej rozgrywki wersji alpha, gdzie zaprezentowane są obecnie ukończone mechaniki, w tym:

00:00 – szkic poklatkowej animacji filmu wstępnego, bez ostatecznej oprawy audiowiz. w tym lektora

06:04 – przykłady przerywnika video w trakcie wykonywania zadań fabularnych

07:11 – zbieractwo za pomocą gołych rąk oraz narzędzi

10:02 – produkcja narzędzi w funkcjonalnym oknie interfejsu użytkownika

13:31 – ingerencja w otoczenie tj. ścinanie drzew

16:20 – ręczna budowa osady w wybranym przez gracza miejscu

19:31 – dialogi z działającą możliwością wyboru odpowiedzi

32:15 – bieg po różnych biomach pierwszego fragmentu mapy

40:27 – zaliczanie zadań otrzymanych przez postacie

42:18 – zatrudnianie postaci sterowanych komputerowo do wykonywania zadań za gracza (łowienie ryb)

1:05:40 – wzajemna interakcja różnych budynków ze sobą co stanie się istotą całej rozgrywki (dostarczenie ryb od rybaka do kucharza, wyposażenie kucharza w narzędzia, zaniesienie produktów kucharza do spichlerza wioskowego itp)

W finalnej wersji tego etapu rozgrywki wzbogacona zostanie oprawa audiowizualna otoczenia, uszczegółowione zostaną dialogi, dodane będą dodatkowe zadania pokazujące mechaniki typu polowanie, efekty odprawiania rytuałów, rozwój postaci i wioski. Ostatecznie gracz zostanie postawiony przed długim zadaniem finałowym aktualnej krainy i będzie musiał spędzić wiele godzin nad rozwojem wioski by wreszcie uzyskać dostęp do kolejnych obszarów wyspy. 


Kolejne etapy produkcji:

Przewidujemy wznowienie działań marketingowych od przyszłego miesiąca, w tym aktualizację zapowiedzi na stronie Steam. Od grudnia zaplanowane są testy prowadzone przez zespoły zewnętrzne, nie wykluczamy zorganizowania playtestów na platformie steamowej. Z grywalną wersją demo planujemy wystąpić na jednym z pierwszych festiwali gier demonstracyjnych na Steam już w 2023 roku. 


Czerwiec 2022

Aktualizacja nr I prac nad Tribe: Primitive Builder

Po dwóch miesiącach prac wracamy z pierwszymi kadrami produkcji tworzonej na zlecenie Polyslash S.A.. Zgodnie z założeniami gra tworzona jest od początku na nowym silniku Unreal 5 przy użyciu materiałów i części pomysłów z poprzedniej wersji projektu.

Na tę chwilę opracowana została pierwsza mapa gry z funkcjonalnościami obejmującymi ruch postaci z animacjami, podstawowy ekwipunek, podstawowe budowanie i zdobywanie sprzętu i surowców. 

W nadchodzących tygodniach skupiamy się nad obsługą sztucznej inteligencji członków plemienia, w tym zatrudnianie pracowników, przydział zadań, tworzenie łańcuchów dostaw. Pod względem zarządzania plemieniem idziemy w kierunku znanym z zarządzania fabryką z gier typu ‘Satisfactory’. Obecnym kamieniem milowym jest udostępnienie pierwszej godziny rozgrywki testerom.

Kwiecień 2022

Umowa na produkcję gry Tribe: Primitive Builder

Space Boat Studios S.A. zawarła znaczącą umowę z Polyslash S.A. na natychmiastowe podjęcie prac nad grą Tribe: Primitive Builder. Zgodnie z jej warunkami produkcja może czerpać z dotychczas stworzonych materiałów, będzie w całości finansowana przez Polyslash S.A. przy zachowaniu podziału zysku w granicach 60/40 i ma powstać w ciągu kilkunastu miesięcy.

Z perspektywy Space Boat Studios S.A. oznacza to stworzenie warunków do zamknięcia roku obrotowego z dodatnim bilansem i wydania gry na platformie Steam, która już teraz przed działaniami promocyjnymi znajduje się na 339 miejscu wśród najbardziej oczekiwanych gier. Tribe: Primitive Builder powstaje w przeważającej ilości aspektów od nowa na podstawie wypracowanych przez SBS algorytmów, na najnowszym silniku Unreal Engine 5 z wykorzystaniem nowych mechanik, grafik i tekstur. Końcowy wygląd produkcji będzie odbiegał od przedstawionych dotychczas filmów, które nagrywane były na starszej wersji silnika Unity i nieostatecznych materiałach graficznych.

W prace nad grą zostają zaangażowani wszyscy pracownicy studia, natomiast na maj przygotowywany z porozumieniem ze Steamem jest darmowy weekend dla gry Out of Reach: Treasure Royale.

Styczeń 2022

Podsumowanie i plany na 2022 rok

Spółka Space Boat Studios S.A. w nadchodzącym roku planuje nadal aktywnie poszukiwać gier, które od momentu samej zapowiedzi zyskają dużą przychylności i odzew graczy. W najlepiej rokujące tytuły zostaną zaangażowane dodatkowe środki by jak najszybciej przeprowadzić je przez etapy playtestów, dema i prologu co będzie mieć na celu pozyskanie wielu chętnych graczy do zakupu pełnej wersji każdej z produkcji. Poniżej znajduje się opis tytułów, nad którymi aktualnie toczą się prace na różnym etapie zaawansowania:

24 stycznia 2022 do działu zapowiedzi na platformie Steam trafiła gra Pirate’s Den Renovator z serii renowatorów produkcji Space Boat Studios S.A. na zlecenie PlayWay S.A. Po udanym przyjęciu przechodzimy do rozmów na temat zakresu dalszej produkcji i terminarza. Film nagrany jest z tzw. gameplay’a czyli z poziomu działającej gry. Zapowiedź można obejrzeć na stronie:

11 stycznia 2022 do działu zapowiedzi na platformie Steam trafiła gra Dystopians z serii Colony Sim samodzielnej produkcji Space Boat Studios S.A. Jest to nasza odpowiedź na wciąż popularny świat niedalekiej, mrocznej przyszłości oraz zarządzanie poczynaniami grupy osób widzianych z przekroju pionowego przez budynki. Sceny pochodzą prosto z silnika gry i zostały nagrane w projekcie nad którym trwały prace. Zapowiedź można obejrzeć na stronie:

Niebawem pojawi się na platformie Steam w kategorii zapowiedzi gra Mosey the Pirate, produkcja tworzona wspólnie z firmą Ritual Interactive S.A. Obecnie czekamy na akceptację platformy Kickstarter do wygenerowania strony zapowiedzi, a dział marketingowy uzgadnia presskit dla prasy, zakres reklamy w social mediach, ogłoszenia na platformie Steam oraz na oficjalnych stronach kościoła Latającego Potwora Spaghetti. Od strony producenta jesteśmy gotowi do kontynuowania dalszych prac nad grą.

Film zapowiadający grę tworzony jest podobnie jak inne preprodukcje Studia prosto na działającym silniku gry. Można go obejrzeć pod linkiem:

Space Boat Studios przy współpracy z Ultimate Games S.A. wydaje swoją pierwszą produkcję na konsole Nintendo Switch w postaci zręcznościowej gry z elementami absurdalnej komedii – Holy Cow! Milking Simulator. Gra do obejrzenia i nabycia na stronie Nintendo:

Gra Pirate Simulator utrzymuje się na #764 miejscu gier o najwyższej liczbie Listy Życzeń na platformie Steam. Materiały filmowe i więcej ujęć z gry dostępne na:

W okresie świątecznym (tzn grudzień i styczeń) dwie pierwsze produkcje studia z serii gier surwiwalowych ‘Out of Reach’ oraz ‘Out of Reach: Treasure Royale’ dołożyły do puli kolejne 5 000 sprzedanych sztuk. Spółka nie angażuje dodatkowych środków w płatne promocje ww. gier.

PC Repair Service

Space Boat Studios rozpoczyna pracę nad koncepcją nowej gry symulacyjnej skupionej na postaci inżyniera elektronika zajmującego się naprawą uszkodzonych podzespołów komputerowych. Gra znacząco będzie różnić się od hitowego PC Building Simulator, w którym dochodziło jedynie do wymiany sprzętu bez fazy naprawiania oraz od innych gier dotyczących napraw elektroniki, gdzie na pierwszym planie nie było komputerów PC, a użycie zaawansowanych narzędzi typu mikroskopy i kamery termowizyjne było mocno uproszczone. Naszym celem jest oddanie realizmu fachowej naprawy i walorów edukacyjnych przy zachowaniu odpowiedniego progresu postaci gracza i zdobywania kolejnych poziomów i osiągnięć.

Październik 2021

Pirate Bay Renovator

Space Boat Studios S.A. rozpoczyna produkcję zapowiedzi gry pod roboczym tytułem Pirate Bay Renovator na zlecenie PlayWay S.A. Przewidywany budżet całego projektu wynosi 500tyś. PLN

Wrzesień 2021

Przedstawienie spółki oraz aktualności na wrzesień 2021 roku.

0:00 Spółka

0:53 ‘Out of Reach’ i ‘Treasure Royale’ – dane sprzedażowe

1:33 ‘Out of Reach 2’ – rozpoczęcie prac

2:05 ‘Pirate Simulator’ – opis i ranking na Steam

2:57 ‘Dystopians’ – opis i zapowiedź gry

3:52 ‘Mosey the Pirate’ – opis i zapowiedź gry

5:56 ‘Holy Cow’ – kończenie prac przy wersjach konsolowych

6:40 Inne projekty

Wrzesień 2021

Out of Reach 2 – badanie możliwości technologicznych

Rozpoczęliśmy badanie możliwości wyprodukowania bezpośredniego następcy gry ‘Out of Reach’ poprzez przeniesienie głównych właściwości pierwowzoru do znacznie ulepszonego silnika i technologii z gry ‘Treasure Royale’. Obie wspomniane gry są na dobrej drodze do osiągnięcia sumarycznej sprzedaży na poziomie 250tyś. sztuk, co daje dobrą podstawę do tworzenia kolejnej części. Jak proces integracji obu technologii się powiedzie, oddelegujemy zespół do prac nad technologicznym demem lub prologiem.

Sierpień 2021

Mosey the Pirate – wewnętrzne demo i film

Zakończyliśmy ze strony firmy prace nad zapowiedzią oficjalnej gry w świecie Latającego Potwora Spaghetti, do premiery w social mediach i na Steamie czekamy na zakończenie prac przez kompozytora i grafika 2D. Jednocześnie przygotowywana będzie kampania reklamowa i crowdfundingowa. Pierwsze zrzuty ekranu z rozgrywki dostępne są już na naszej stronie

Lipiec 2021

Dystopians – wzmocnienie zespołu

Dzięki tymczasowemu zakończeniu prac przez spółkę nad ‘Mosey the Pirate’ (prace przejęli graficy 2D i kompozytor), zespół graficzny wraca do dokończenia prac nad zapowiedzią gry typu colony simulator/management w cyberpunkowym świecie przyszłości.

Lipiec 2021

Pirate Simulator #907 Global Steam Wishlist

Zapowiedź surwiwalowej gry RPG z eksploracją, handlem i rozwojem ”pirackiego biznesu’ przebiła się do Globalnej Wishlisty na platformie Steam na miejsce #907. Budowa społeczności wokół gry następuje w sposób organiczny bez udziału płatnych reklam, co może świadczyć o jej potencjale.

Czerwiec 2021

Out of Reach – droga do 200k

Mamy przyjemność poinformować, że pierwsza multiplayerowa gra surwiwalowa od Space Boat Studios S.A. przekroczyła 180 000 sprzedanych sztuk na platformie Steam i kolejne kilkanaście tysięcy na pozostałych platformach. Tworzy to dobrą podbudowę pod plany rozwoju bliźniaczej gry Pirate Simulator ale nastawionej na rozgrywkę fabularną i rozwój postaci.

Czerwiec 2021

Laboratory Simulator

Space Boat Studios S.A. podpisuje NDA z doktorami Katedry Fizyki Molekularnej i Instytutu Technologii Polimerów i Barwników na Politechnice Łódźkiej. Strony mają zamiar podjąć współpracę, w ramach której wyprodukują grę pod roboczym tytułem “Laboratory Simulator” na platformę PC z możliwością portu na konsole i telefony.

Czerwiec 2021

Trigon Dom Maklerski

Space Boat Studios S.A. rozpoczął współpracę z Trigon Dom Maklerski S.A. w zakresie prowadzenia rejestru akcjonariuszy w rozumieniu nowych przepisów KSH. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

7 Czerwca 2021

Ogłoszenie w MSiG 107/2021, Poz. 36138

Zarząd SPACE BOAT STUDIOS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000901451, ogłasza w trybie art. 570 k.s.h. o przekształceniu “SPACE BOAT STUDIOS” – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi w SPACE BOAT STUDIOS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi. Wpisu przekształcenia do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego dokonano na mocy postanowienia Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS z 20.05.2021r.

Czerwiec 2021

Mosey the Pirate

SBS S.A. kontynuuje współpracę z Ritual interactive S.A. nad produkcją zapowiedzi nowej gry na podstawie zbioru opowiadań z kanonu Latającego Potwora Spaghetti. Nie poprzestajemy na wzmiankach w formie obrazkowej i filmowej, w nadchodzącej kampanii crowdfundingowej pojawią się ujęcia z działającej rozgrywki, mocno sugerującej rozbudowany system poruszania się i walki znanej z hitów pokroju ‘The Legend of Zelda: Breath of the Wild’. 

Czerwiec 2021

Nowa strona internetowa

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej pod dotychczasowym adresem. Od teraz wszystkie nowości dotyczące spółki i jej produkcji będą opisywane w dziale relacji inwestorskich oraz na podstronach poświęconych danym grom.

Maj 2021

Spółka Akcyjna

Z przyjemnością ogłaszamy, że Space Boat Studios wykonała kolejny krok w kierunku szybkiego rozwoju i została przekształcona w Spółkę Akcyjną.