Nowości w spółce

Wrzesień 2021

Out of Reach 2 – badanie możliwości technologicznych

Rozpoczęliśmy badanie możliwości wyprodukowania bezpośredniego następcy gry ‘Out of Reach’ poprzez przeniesienie głównych właściwości pierwowzoru do znacznie ulepszonego silnika i technologii z gry ‘Treasure Royale’. Obie wspomniane gry są na dobrej drodze do osiągnięcia sumarycznej sprzedaży na poziomie 250tyś. sztuk, co daje dobrą podstawę do tworzenia kolejnej części. Jak proces integracji obu technologii się powiedzie, oddelegujemy zespół do prac nad technologicznym demem lub prologiem.

Sierpień 2021

Mosey the Pirate – wewnętrzne demo i film

Zakończyliśmy ze strony firmy prace nad zapowiedzią oficjalnej gry w świecie Latającego Potwora Spaghetti, do premiery w social mediach i na Steamie czekamy na zakończenie prac przez kompozytora i grafika 2D. Jednocześnie przygotowywana będzie kampania reklamowa i crowdfundingowa. Pierwsze zrzuty ekranu z rozgrywki dostępne są już na naszej stronie

Lipiec 2021

Dystopians – wzmocnienie zespołu

Dzięki tymczasowemu zakończeniu prac przez spółkę nad ‘Mosey the Pirate’ (prace przejęli graficy 2D i kompozytor), zespół graficzny wraca do dokończenia prac nad zapowiedzią gry typu colony simulator/management w cyberpunkowym świecie przyszłości.

Lipiec 2021

Pirate Simulator #907 Global Steam Wishlist

Zapowiedź surwiwalowej gry RPG z eksploracją, handlem i rozwojem ”pirackiego biznesu’ przebiła się do Globalnej Wishlisty na platformie Steam na miejsce #907. Budowa społeczności wokół gry następuje w sposób organiczny bez udziału płatnych reklam, co może świadczyć o jej potencjale.

Czerwiec 2021

Out of Reach – droga do 200k

Mamy przyjemność poinformować, że pierwsza multiplayerowa gra surwiwalowa od Space Boat Studios S.A. przekroczyła 180 000 sprzedanych sztuk na platformie Steam i kolejne kilkanaście tysięcy na pozostałych platformach. Tworzy to dobrą podbudowę pod plany rozwoju bliźniaczej gry Pirate Simulator ale nastawionej na rozgrywkę fabularną i rozwój postaci.

Czerwiec 2021

Laboratory Simulator

Space Boat Studios S.A. podpisuje NDA z doktorami Katedry Fizyki Molekularnej i Instytutu Technologii Polimerów i Barwników na Politechnice Łódźkiej. Strony mają zamiar podjąć współpracę, w ramach której wyprodukują grę pod roboczym tytułem “Laboratory Simulator” na platformę PC z możliwością portu na konsole i telefony.

Czerwiec 2021

Trigon Dom Maklerski

Space Boat Studios S.A. rozpoczął współpracę z Trigon Dom Maklerski S.A. w zakresie prowadzenia rejestru akcjonariuszy w rozumieniu nowych przepisów KSH. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

7 Czerwca 2021

Ogłoszenie w MSiG 107/2021, Poz. 36138

Zarząd SPACE BOAT STUDIOS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000901451, ogłasza w trybie art. 570 k.s.h. o przekształceniu “SPACE BOAT STUDIOS” – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi w SPACE BOAT STUDIOS Spółka Akcyjna z siedzibą w Łodzi. Wpisu przekształcenia do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego dokonano na mocy postanowienia Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS z 20.05.2021r.

Czerwiec 2021

Mosey the Pirate

SBS S.A. kontynuuje współpracę z Ritual interactive S.A. nad produkcją zapowiedzi nowej gry na podstawie zbioru opowiadań z kanonu Latającego Potwora Spaghetti. Nie poprzestajemy na wzmiankach w formie obrazkowej i filmowej, w nadchodzącej kampanii crowdfundingowej pojawią się ujęcia z działającej rozgrywki, mocno sugerującej rozbudowany system poruszania się i walki znanej z hitów pokroju ‘The Legend of Zelda: Breath of the Wild’. 

Czerwiec 2021

Nowa strona internetowa

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej pod dotychczasowym adresem. Od teraz wszystkie nowości dotyczące spółki i jej produkcji będą opisywane w dziale relacji inwestorskich oraz na podstronach poświęconych danym grom.

Maj 2021

Spółka Akcyjna

Z przyjemnością ogłaszamy, że Space Boat Studios wykonała kolejny krok w kierunku szybkiego rozwoju i została przekształcona w Spółkę Akcyjną.